Celem bazy wiedzy jest zgromadzenie w jednym miejscu informacji dotyczących upraw ekologicznych, permakultury, budownictwa naturalnego, zielarstwa i innych aktywności zgodnych z duchem i przesłaniem platformy EkoOko.


Tutaj będziemy publikować wszelkiego rodzaju treści, np. artykuły, nagrania audio i wideo oraz odsyłacze związane z szeroko pojętym profilem projektu EkoOko. Chcielibyśmy wraz z takimi osobami współtworzyć bazę, w której zainteresowani znajdą potrzebne informacje, mając nadzieję, że zgromadzona w jednym wiedza umożliwi odwiedzającym naszą stronę poszerzenie własnych horyzontów przy jednoczesnym zaoszczędzeniu czasu.

Poszukujemy więc ochotników, pasjonatów, społeczników i wolontariuszy zajmujących się różnymi dziedzinami związanymi z ekożyciem. Jednocześnie zamierzamy promować producentów biożywności, ekohodowców, inicjatorów akcji prośrodowiskowych i propagatorów świadomego życia.

Chcemy, by Baza wiedzy stała się projektem tworzonym przez społeczność internetową. Tak więc w Was nadzieja. Zobaczmy, jak daleko uda nam się razem dotrzeć. My od siebie dajemy przestrzeń, zespół redaktorski i podziękowania!


Zmiana świata zaczyna się od nas samych.